Pakalpojumi

Ko tu vari piedzīvot muižā

Padures muiža nepārdod nakšņošanu. Tā dod pieredzi un iespēju izbaudīt laiku ar tuviniekiem. Tā piedāvā neaizmirstamas atmiņas, kas paliks ar tevi uz mūžu. Tā piedāvā romantiskus vakarus uz muižas terases divvientulībā, baudot vīnu un sapņojot par savu kopīgo nākotni. Tā piedāvā sirdi sildošas ģimenes kopā sanākšanas dienas, kad visi, kas tev ir mīļi, var pulcēties zem viena jumta, lai gremdētos atmiņās un uzzināt jaunumus par notikušo. Satikt sen neredzētos brāļus, māsas un viņu bērnus. Kur tavi bērni ar brālēniem un māsīcām var spēlēt ķēriņus muižas gaiteņos, daudzajās istabās un parkā. Kur labiekārtotā virtuvē tu vari pagatavot saviem mīļajiem dažādus gardumus vai pasūtīt ko gardu no tuvējās Kuldīgas labākajiem pavāriem. Tie ir miglas rīti muižas parkā un pār Padures upi. Tā ir zvaigžņu vērošana vakarā un pamošanās ar putnu dziesmām no rītiem. Muižā tie ir neaizmirstamie dzīves mirkļi, kas kā spožs saules stars mirdzēs tavās atmiņās.

Cenas un pieejamību skaties šeit AirBnB   Šis piedāvājums ir līdz 6 viesiem. Par katru papildus nakšņotāju 20 eiro.

Ekskursijas gida pavadībā, kurā tiek izstāstīts par muižas vēsturi, parādīts un pastāstīts par interjera un arhitektūras vērtībām, kādas ir saglabājušās muižā. Muižā gandrīz viss ir saglabājies no 19.gadsimta. Par muižas dzīvi senos un ne tik senos laikos. Ekskursijas tiek organizētas konkrētos laikos, kas tiek izsludināti šajā lapā un muižas profilā sociālajos tīklos. Kā arī piesakoties individuālam vai grupas apmeklējumam. Apmeklējuma maksa no cilvēka 7 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas. 

Muižā top fantastiskas fotosesijas un to ir iecienījuši Latvijas labākie fotogrāfi. Šeit katrai istabai ir savs raksturs. Te vecais sajaucas ar jauno un tu vari piepildīt savas viskrāšņākās fantāzijas. Ja tu nezini fotogrāfu mēs tev piedāvāsim vislabākos. Telpu noma fotosesijai ir 30 eiro par stundu un minimālā maksa 90 eiro. 

NB! Visi pakalpojumi ir pieejami tikai tajā gadījumā, ja kāds cits jau nebauda muižas dzīvi.

 

 

Kontakti

Kuldīgas novads
Padures pagasts
Padure
Latvija

+371 29640028 info@paduremanor.com