Pakalpojumi

Šeit ir informācija par pieejamiem pakalpojumiem

Fotosesijai nomas maksa 60 eiro un neierobežots laiks. Protams ne ilgāk kā diennakti.

Tradicionālās Kurzemes putras kočas degustācija ar savigu vietējo piparmētru tēju. Putru gatavo pieredzējusi saimniece, kas pabarojusi pāri tūkstošus apmeklētāju, Izbaudiet tradicionālās Latvijas gastronomiskās vērtības. Minimālais ēdāju skaits 20 cilvēki. Cena no vienas personas tikai 7 eiro. Paēdīsi tā, ka visu dienu vairāk neko vairs negribēsi.
Jāpiesakās vismaz nedēļu iepriekš!

Lieliskā Smilškalnu vīna, kurš tiek gatavots tepat kaimiņos, degustācija. Degustācija notiek muižas lielajā zālē, kas rada īpašu atmosfēru. Ar paša vīndara stāstiem un komentāriem. Minimālais apmeklētāju skaits 10. Cena 10 eiro no personas. 

Ekskursijas gida pavadībā, kurā tiek izstāstīts par muižas vēsturi, parādīts un pastāstīts par interjera un arhitektūras vērtībām, kādas ir saglabājušās muižā. Muižā gandrīz viss ir saglabājies no 19.gadsimta. Par muižas dzīvi senos un ne tik senos laikos. Ekskursijas tiek organizētas konkrētos laikos, kas tiek izsludināti šajā lapā un muižas profilā sociālajos tīklos. Kā arī piesakoties individuālam vai grupas apmeklējumam. Apmeklējuma maksa no cilvēka 5 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas. Minimālā maksa par ekskursiju 25 eiro. 

Nakšņošana muižā. Muižā ar dažādiem komforta līmeņiem var pārnakšņot aptuveni 100 cilvēki. Standarta piedāvājums ir sešām personām visa muiža. Cenas un pieejamību skaties šeit AirBnB   Par katru papildus nakšņotāju 15 eiro. Tā ir ne tikai nakšņošana vēsturiskā ēkā, bet arī vakars uz muižas parka terases vai muižas lielajā zālē un pamošanās ar putniem.

NB! Visi pakalpojumi ir pieejami tikai tajā gadījumā, ja muiža nav aizņēmuši citi viesi. 

 

Jebkurā gadījumā, ja kas nav skaidrs, uzreiz zvaniet un jautājiet!

Kontakti

Kuldīgas novads
Padures pagasts
Padure
Latvija

+371 29640028 info@paduremanor.com