Par muižu

Pirmo reizi Latvijā būs unikāla iespēja palīdzēt atjaunot vēstures un arhitektūras pieminekli atstājot savu vārdu nākamajām paaudzēm. Padures muižas kungu māja ir skaista klasicisma ēka Latvijā, kura ir apskates vērta, lai aplūkotu tajā saglabājušos zīmējumus uz sienām, oriģinālās durvis, logus, astoņas krāsnis, kāpnes un grīdas. Pie muižas ir vēsturisks parks ar simtu astoņdesmit gadus vecu liepu aleju. Padures muižas kungu māja nekad nav piedzīvojusi lielas pārbūves – līdz ar to tā līdz mūsdienām ir saglabājusies saglabājusies oriģinālajā veidolā ar ļoti lielu sākotnējo detaļu un interjera apdaru īpatsvaru. Ēka ir uzskatāma par unikālu 19. gadsimta 2. ceturkšņa būvmākslas paraugu Latvijas mērogā, kā arī tās arhitektonisko vērtību vairo arī 19. gadsimta 2. puses un 20. gadsimta sākuma interjeru apdares. Padures muižā kopš 2015.gada notiek atjaunošanas darbi, kā arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi. Muižas restaurācijai un atjaunošanai varat sekot Facebook.com un Instagram kontos.

Par projektu

Biedrība “Padures muiža” sadarbībā ar Francijas pūļa finansēšanas platformu Dartagnans.fr no 2020.gada 9.marta līdz 6.aprīlim rīko ziedojumu vākšanas kampaņu muižas ieejas portika atjaunošanai. Pirmais slieksnis ir 5’000 eiro, par kuru tiks veikta kolonnu atjaunošana, ja tiks sasniegts slieksnis 14’000 eiro tad varēsim pilnībā atjaunot muižas ieejas portiku.

Visu ziedotāju vārdi neatkarīgi no ziedotās summas tiks ielikti kapsulā, kuru iemūrēsim muižas sienā nākošajām paaudzēm. Par ziedojumiem atkarībā no summas būs iespēja saņemt unikālas dāvanas.

Ziedojot 15 EUR vai vairāk jūs saņemsiet īpašu pastkartīti ar pateicību par ziedojumu, kā arī tiksiet ielūgts apskatīt muižu kopā ar tās īpašnieku.

Ziedojot 50 EUR vai vairāk jūs saņemsiet 2 kredītkartes aizsargājošus maciņus ar Padures muižas attēlu.

Ziedojot 100 EUR vai vairāk jūs varēsiet apmeklēt vīna degustāciju muižā, kurā varēsiet nobaudīt Smilškalnu saimniecības vīnus un klausīties aizraujošos stāstos par to pagatavošanu.

Ziedojot 500 EUR vai vairāk neaizmirstama nakšņošana muižā un brokastis uz muižas terases, klausoties putnu dziesmās.

Ziedojot 999 EUR vai vairāk jūs varēsiet izbaudīt vakariņas 4 personām Padures muižas dārza terasē. Vakariņās tiks pasniegti pēc muižas pavāru senajām receptēm pagatavoti ēdieni. Mielastu bagātinās vietējais ogu vīns un dabīga liepziedu tēja. Jūs varēsiet izbaudīt Latvijas lauku romantiku pilnībā!

Ziedo jau tagad – palīdzi atjaunot Padures muižu un kļūsti par vēstures daļu! .

Kā ziedot

  1. Sekojiet saitei, lai dotos uz Padures muižas projektu Dartagnans vietnē.
  2. Spiežat uz pogas “Pledge”.
  3. Izveidojiet savu kontu – to var izdarīt manuāli vai arī ir iespējams autorizēties izmantojot Facebook, Google un Linkedin kontus.
  4. Izvēlaties ziedojuma apjomu, aizpildiet prasīto kontaktinformāciju un piegādes informāciju (nepieciešama, lai saņemtu dāvanas).
  5. Ziedojiet izmantojot apmaksu ar bankas norēķinu karti vai ar bankas pārskaitījumu.

NB! Iespēja ziedot būs pieejama sākot no 9. marta – līdz tam ir iespējams pierakstīties projekta jaunumu saņemšanai.

Par Dartagnans

Dartagnans.fr ir franču pūļa finansēšanas platforma, kuru 2015. gada septembrī izveidoja Romāns Deloms (Romain Delaume) un Bastiens Gulards (Bastien Goullard) ar mērķi saglabāt Francijas kultūrvēsturisko mantojumu. Kopš tās dibināšanas pūļa finansēšanas platforma ir sākusi atbalstīt arī starptautiskus projektus. Plašāku atpazīstamību platforma ieguva pateicoties veiksmīgajām “Mothe-Chandeniers” un “Ébaupinay” piļu renovācijām Francijā. Platforma ir starptautiski atpazīstama un ir piesaistījusi 150 000 atbalstītājus no 157 pasaules valstīm. Līdz šim tajā ir īstenoti vairāk kā 400 projekti, kuriem ir izdevies piesaistīt 8 miljonus eiro lielu finansējumu.