Padures Muiža – ideāla vieta intīmām un romantiskām kāzām ar senatnes elpu

Ja jūs meklējat vietas romantiskām un intīmām kāzām, Padures muiža ir perfekta izvēle. Tam ir vairāki iemesli, kāpēc Padures muiža varētu būt vieta, kur jūs varat nosvinēt neaizmirstamas kāzu svinības.

Ekskluzīvas iespējas ar senatnes elpu.Padures muiža ir ne tikai vieta, kurā varat izbaudīt ekskluzīvas kāzas, bet arī vieta, kurā jūs varat just vēstures un senatnes elpu. Muižā ir saglabājušās visas vēsturiskās interjera detaļas, kas kāzu svinībām sniedz īpašu senatnīguma atmosfēru. Muižas lielajā zāle var sasēdināt līdz 40 viesiem, bet blakus ir ēdamistaba, kas savienota ar augstām divviru durvīm, un kurā var apsēstie vēl vismaz 20 viesu. Visas muižas telpas ir savienotas ar lielām augstām durvīm, kas ļauj tās apvienot vai arī izveidot mazus intīmus stūrīšus sarunām vai fotosesijām. Plašais parks ar seno liepu aleju sniedz papildus telpu svinībām un izklaidei un arī nošķir no apkārtējās pasaules.

Kulinārā māksla un personīga attieksme
Mēs varam tavas kāzu svinības padarīt neaizmirstamas arī kulinārā ziņā. Viesi vēl ilgi atcerēsies gardos ēdienus, ko baudījuši tavās kāzās. Mums ir laba sadarbība ar Kuldīgas un Kurzemes pavāriem, kuri ir noslīpējuši savas prasmes līdz pilnībai. Viņiem ir arī labi apmācītas viesmīļu komandas, kuras nodrošinās perfektu apkalpošanu. Ja tomēr ir vēlēšanās sadarboties ar savu pavāru, tad muižā ir pilnībā aprīkota profesionālā virtuve, kas ļauj uz vietas pagatavot izcilu ēdienu.

Apkārtējā daba un atrašanās vieta.
Padures ciems ir izveidojies muižas centrā un daudzas no ciema ēkām ir vēsturiskās muižas kompleksa ēkas, kas visam piešķir papildus romantismu. Tikai trīs minūšu attālumā no muižas ir Padures dīķis ar skaistu smilšainu pludmali, kas lieti noderēs karstās vasaras dienās. Ciemam ir izteikts reljefs, kas ļauj doties romantiskās pastaigās un paver skatu uz tāliem apvāršņiem. Muižu ieskauj sens parks ar divām laucēm un senu liepu aleju, romantiskām pastaigām.

Nakšņošana muižā
Nakšņošana muižā pati par sevi ir piedzīvojums. Tas ir klusums un miers, kas tevi ieskauj. Siltajā sezonā muižā mēs varam izguldīt līdz trīsdesmit viesiem. Ja tomēr visiem vietas nepietiek, tad visapkārt muižai ir muižas un viesu nami, kā arī Kuldīga ar lieliskiem apartamentiem, kuros var apmesties tavu kāzu viesi. Muižas telpas viena pēc otras tiek uzlabotas un jau 2024.gada vasarā būs augsta komforta.

Padures muiža ar savu senatnes elpu, romantiku dabā un ekskluzīvajām iespējām ir vieta, kurā jūs varat izbaudīt neaizmirstamas kāzu svinības. Lai uzzinātu vairāk par kāzu svinību iespējām Padures muižā un rezervētu datumu, sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi palīdzēt jums radīt neaizmirstamu dienu, kurā ir senatnes elpa un romantika!

Tālrunis 29640028 e-pasts:  janis.lazdans@paduremanor.com

 

P.S. Kamēr rakstīju jau vēl vienas brīvdienas ir aizrunātas. Nekavējies!