Muiža ir ļoti skaista vieta, kurā nosvinēt savu dzimšanas dienu, kāzas vai vienkārši svinēt dzīvi. Viesi, kuri atbrauc tikai pēc tam saka, ka nezinājuši cik pie mums ir mājīgi un romantiski. Iesākumā protams uztraucas, ka tik daudz istabu, ka varot apmaldīties. Īstenībā viss ir ļoti vienkārši, loģiski un praktiski. Cokolstāvā ir viens garš gaitenis gar kura malām ir sarindojušās istabas. 

Cokolstāvā arī atrodas pilnībā aprīkota virtuve ar divām Siemens cepeškrāsnīm, elektrisko plīti, ledusskpai un trīs lieliem izlietņu galdiem ēdiena sagatavošanai un servēšanai.

Cokolstāvā arī ir romantiska vannasistaba ar karstu ūdeni un duša. Daudzi fotogrāfi ir iecienījuši to gadsimtiem veidojošās krāsu faktūras dēļ. Padures ciemā ūdens ir īpaši mīksts un vannošanās sagādā īpašu baudu. 

Cauri visam cokolstāvam stiepjas gaitenis, kas ir skaisti izgaismots ar gaismiņu virtenēm un ir iecienīta vieta fotogrāfijā. Daudzi viesi ir sajūsmā. Gaiteņa vidū ir durvju aila un skatoties uz to rodas optiska ilūzija it kā tur būtu spogulis. Atbrauc paskaties! 

Turpinājums par pamatstāvu un mansardu sekos …