Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde Mīlestības gads

Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde Mīlestības gads

by
38 38 people viewed this event.
Šā gada 9 .decembrī plkst. 17.00 Padures muižas lielajā zālē notiks Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde Mīlestības gads.
Muižas mājīgajā atmosfērā tu varēsi doties dvēseliskā ceļojumā Čaka dzejas, Nika Matvejeva mūzikas un Mārtiņa Vilsona balss pavadījumā.
Mīlestība apciemo visnegaidītākajos brīžos. Tā rada iedvesmu iepretim ikdienišķajai pasaules realitātei.
Mīlestība uz dzīvi.
Mīlestība uz sievieti.
Čaks bija sabiedrības dvēsele – kur bija Čaks, tur bija dzīvība. Asprātīgi tosti, pagodinājumi kādām pavisam necilām sievietēm, kas, dzejnieka izceltas, pēkšņi aizkustinoši iemirdzējās. Īso svārku, skatiena vilinājuma, kairo pieskārienu akcentējums veidoja Čaka erotisko dzeju, kam bija saikne ar dziļāko, tikai apjaušamo juteklību.
Niks Matvejevs bija dzīves gardēdis, vienlaikus kautrīgs un labsirdīgs cilvēks, ar nebēdnīgi dzirkstošām acīm. Mūziķis, komponists, apveltīts ar izcilu humora izjūtu, stāstnieka talantu un plašu sirdi. Niks mums ir atstājis divus diskus ar Čaka dzeju: “Dziesmas meitenēm” un “Atzīšanās”.
Izrādē “Mīlestības gads” skan dziesmas no šiem diskiem Mārtiņa izpildījumā, kas ir dāvana draugam – Nikam 65 dzimšanas dienā.
Mārtiņa Vilsona dzejas pasniegšanas veids aizved pāri laikam. Vīrišķīga un viegli ievainojama ir sirds, kurā Mārtiņš dalās ar saviem skatītājiem. Nekautrīgi un atklāti.
Izrādes muzikālais noformējums ir Mārtiņa balss un ģitāras ziņā.
Izrādes ilgums viena stunda un 10 minūtes. Pirms un pēc izrādes varēsi nobaudīt smalkmaizītes, tēju un kafiju, kā arī kādu vīna glāzi.
 
Biļetes iepriekšpārdošanā Bilesuserviss.lv. Iegādājies jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots.
 
Par čakisku līdzdomāšanu Mārtiņš Vilsons ir apbalvots divas reizes:
2021.gadā tika pasniegta Aleksandra Čaka balva par spilgtu un ilggadīgu devumu Aleksandra Čaka dzejas uzvedumu veidošanā un dzejnieka daiļrades vērtību apliecinājumu izrādē “Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi”.
2014.gadā par A. Čaka daiļrades popularizēšanu piešķirta A. Čaka piemiņas nozīmīte.
2021. gada augusta mēnesī Mārtiņš Vilsons vēra savas mājas durvis pasākumam “Čaks lauku mierā Vilsona verandā”, kurā vasaras vakaru mieru un dzejas izrādi varēja baudīt mājas atmosfērā. Skatītāju iedvesmoti, turpinām izrādes savas mājas verandā un dodamies pie skatītājiem Latvijā.
 
#muiža #Dzeja #kuraizbraukt #Kuldīga

To register for this event email your details to janis.lazdans@pilis.lv

Register using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

2023-12-09 @ 17:00 to
2023-12-09 @ 19:00
 

Location

Share With Friends