Maijs, 2019

2019Sestdiena18Maijs19:00- 20:30Oranžās brīvdienas koncerts19:00 - 20:30 Padures muiža

Apraksts

Mūsu muižā nebijis koncerts. Uzstāsies grupa Oranžās Brīvdienas, kuras saknes meklējamas Padurē. Tiem kuri nezina kas tas ir, paskatieties tālāko aprakstu.
Kā parasti biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā par 7 eiro www.BezRindas.lv vai www.bilesuserviss.lv uz vietas pirms koncerta par 9 eiro. Bērniem līdz 12 gadiem ieeja par brīvu.

Pamodināsim visus kurmjus!

Iepazīstieties ar īstu dzīvās mūzikas grupu no Latvijas – ORANŽĀS BRĪVDIENAS! Neviena cita uzstāšanās nav tāda kā Latvijas TurboFolk. Mūzika pilna ar enerģiju, kas plūst no ska, punk, metāla, tautas un citu sajaukuma, radot unikālu pieredzi.

Oranžās Brīvdienas (/ ɔrʌns briːvdɪəns, OB vai Orange Holidays) ir latviešu turboFolk grupa, ko 2000. gada martā izveidoja dziesmu autors Speiss (Ints Kergalvis) savā dzimtajā pilsētā Kuldīgā.
Sākumā tika uzaicināti vietējie draugi un mūziķi, bet pēc tam grupas dalībnieki un mūzikas stils mainījās līdz 2005. gadam, kad grupa kļuva tāda kā šodien.

OB ir:
Speiss – akustiskā ģitāra, vokāls, mūzika un dziesmas
Raitis – bass
Čakste – ritma ģitāra, mandolīns
Andzabrals – svina ģitāra
Kalja – trombons
Maksimālais trombons
Ricis – saksofons
Brunis – trompete
Jeska – bungas

Grupa ir spēlējis gandrīz visos mūzikas klubos un festivālos Latvijā, un tā ir vairākkārt bijusi ceļojumos pa Eiropu ar koncertiem Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Ukrainā, Rumānijā, Bulgārijā, Maķedonijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Francijā un Čehijā.

2011. gada pavasarī OB digitāli izlaida pirmo pilno albumu “Everybadi Tancevak” no labākajām dziesmām, kas ierakstītas līdz 2011. gadam.

Izdevniecībā „Naba Music / Melo Records” OB izlaida divus albumus “Spīd” (2012) un “Tilti” (2015).

Visi ieraksti ir pieejami vietnē https://oranzas.bandcamp.com/

Pašlaik OB strādā pie jauniem mūzikas materiāliem, pāris singli jau ir izlaisti un vēl drīzāk nāk. Ceturtā studijas albuma izlaide ir plānota 2019. gadā.

Laiks

(Sestdiena) 19:00 - 20:30

Atrašānās vieta

Padures muiža

X