Kuldīgas novads, Padures pagasts,
Padure, Latvija
+371 29640028
info@paduremanor.com

John Lewis Balfour

Усадьба

Из истории известно, что в 1837 году усадьба была куплена Джоном Лоиссом Бальфуром. Он и заказал возведение нового господского дома. Окончанием стройкы считатется 1840 год. Эта дата также соответствует композицие здания и стилю используемых архитктонических деталей.

Мероприятия

march, 2019

No Events

Новости

Ничего не найдено

Запрашиваемая страница не найдена. Попробуйте уточнить параметры поиска или используйте меню для нахождения страницы.

Услуги

l

Экскурсия в усадьбе в сопровождение хозяина или гида - 1,50 евро с персоны.

l

Nakšņošana muižā 120 eiro līdz 8 personām

l

Muižas iznomāšana pasākumiem 250 eiro

История

Pirmo reizi Padure kā senas kuršu apdzīvotas vietas Bandavas sastāvdaļa minēta 1253. gadā. pirmās ziņas par zemes piešķiršanu Padures muižā ir no 1404.gada, kad ordeņa mestrs Dītrihs fon Torka izdod lēnī Hermanim Grundis (Hermann Grundys) zemes
Kuldīgas komturejā pie Ventas.

Akcijas “Apceļo Baltijas muižas”

Svinot Igaunijas Republikas, Latvijas Republikas un Lietuvas Republikas simtgades, kā arī par godu Eiropas Kultūras mantojuma gadam, 2018.gada vasarā vairāk nekā 55 vēsturiskās muižas un pilis IGAUNIJĀ atvērs savas durvis apceļošanas akcijas apmeklētājiem. 2018.gada apceļošanas akcijas „Apmeklēsim Baltijas muižas – svinēsim kopā” piedāvājums ir izcils.

Kā nokļūt

Padure atrodas Kuldīgas novadā.
No Rīgas jūs varat tur nokļūt braucot pa A10/E22 ceļu pie Kandavas pagrieziena uzbraucot uz P130. Pēc tam, kad sasniedzat Kuldīgu ir divas iespējas. Braukt cauri Kuldīgai un apskatīt pie reizes šo skaisto pilsētu vai izmantot apvedceļu. Pa apvedceļu jāapbrauc apkārt Kuldīgai līdz ieraugat norādi "Ventspils". Tad jau paliek pavisam mazs gabaliņš. Aptuveni pēc 6 km pagrieziens pa labi, kur sākas ļoti skaista liepu aleja. Un esat klāt. Kopējais attālums no Rīgas 168 km.
No Ventspils tas ir vēl vienkāršāk. Atrodi autoceļu P108 un pa to brauciet 47 km un tad pagriezieties pa kreisi uz Paduri. Un atkal esat klāt. Kopējais attālums 52.3 km

Ja tomēr apmaldāties, nekautrējaties zvanīt.

Kuldīgas novads, Padures pagasts, Padure, Latvija
Tālr. nr.: +371 29640028
E-pasts: info@paduremanor.com

Ieeja par ziedojumiem.

Atbalsta:

Sadarbojamies:

X