Kuldīgas novads, Padures pagasts,
Padure, Latvija
+371 29640028
info@paduremanor.com

John Lewis Balfour

Manor

From history it is known that in 1837 the estate was bought by John Lewis Balfour and ordered the erection of a new manor’s house. Consequently, the report dates back around 1840. This date also corresponds to the composition of the building and the style of the used building materials.

Events

february, 2019

No Events

News

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Services

l

Excursion in the manor house with a owner or guide. 1.50 euros per person

l

Overnight stay in the manor house 120 euros for up to 8 people

l

Rental of the manor house and park for events from 50 euros

History

For the first time Padure as part of Cours land Bandava was mentioned in 1253. First records of Padure Manor allocation are from Year 1404 when the Master of Order Dietrich von Torck issued Hermann Grund (Hermann Grundy) land in Kuldiga’s Commandry at Venta river.

Akcijas “Apceļo Baltijas muižas”

Svinot Igaunijas Republikas, Latvijas Republikas un Lietuvas Republikas simtgades, kā arī par godu Eiropas Kultūras mantojuma gadam, 2018.gada vasarā vairāk nekā 55 vēsturiskās muižas un pilis IGAUNIJĀ atvērs savas durvis apceļošanas akcijas apmeklētājiem. 2018.gada apceļošanas akcijas „Apmeklēsim Baltijas muižas – svinēsim kopā” piedāvājums ir izcils.

Kā nokļūt

Padure atrodas Kuldīgas novadā.
No Rīgas jūs varat tur nokļūt braucot pa A10/E22 ceļu pie Kandavas pagrieziena uzbraucot uz P130. Pēc tam, kad sasniedzat Kuldīgu ir divas iespējas. Braukt cauri Kuldīgai un apskatīt pie reizes šo skaisto pilsētu vai izmantot apvedceļu. Pa apvedceļu jāapbrauc apkārt Kuldīgai līdz ieraugat norādi "Ventspils". Tad jau paliek pavisam mazs gabaliņš. Aptuveni pēc 6 km pagrieziens pa labi, kur sākas ļoti skaista liepu aleja. Un esat klāt. Kopējais attālums no Rīgas 168 km.
No Ventspils tas ir vēl vienkāršāk. Atrodi autoceļu P108 un pa to brauciet 47 km un tad pagriezieties pa kreisi uz Paduri. Un atkal esat klāt. Kopējais attālums 52.3 km

Ja tomēr apmaldāties, nekautrējaties zvanīt.

Kuldīgas novads, Padures pagasts, Padure, Latvija
Tālr. nr.: +371 29640028
E-pasts: info@paduremanor.com

Ieeja par ziedojumiem.

Atbalsta:

Sadarbojamies:

X